Naše úspěchy

SKUPINOVÉ CHOREOGRAFIE

  • 3. místo - Hvězda Orientu videosoutěž - Poselství - 6/2021 (Annidia Teen+)
  • 1. místo - Habibi - skupiny teen+ - Umut Megancé - 6/2019 (Annidia Teen+)
  • 1. místo - Habibi - skupiny juni - Zánik času - 6/2019 (Annidia Juni)
  • 1. místo - Hvězda Orientu - videosoutěž skupiny - Umut Megancé - 2/2020 (Annidia Teen+)
  • 2. místo - Hvězda Orientu - videosoutěž skupiny - Zánik času - 2/2020 (Annidia Juni)
  • 2. místo - MČR - Klasická formace extraliga dospělí - Umut Megancé - 5/2019 (Annidia Teen+)
  • 3. místo - MČR - Fusion/Show formace extraliga dospělí - Workoholismus - 5/2019 (Annidia Teen+)
  • 1. místo - Mistrovství Moravy CDO - Klasická formace extraliga dospělí - Umut Megancé - 5/2019 (Annidia Teen+)
  • 2. místo - Mistrovství Moravy CDO - Fusion/Show formace extraliga dospělí - Workoholismus - 5/2019 (Annidia Teen+)
  • 1. místo - Mistrovství Moravy CDO - Fusion/Show formace hobby junioři - Zánik času - 5/2019 (Annidia Teen+)
  • 1. místo - Hvězda Orientu - skupiny do 18 let - Classico Arabia - 2/2019 (Annidia Teen+)
  • 1. místo - MČR - Formace Bollywood extraliga dospělí - Munni Badnam - 5/2018 (Annidia Teen+)
  • 2. místo - MČR - Formace klasika dospělí - Classico Arabia - 5/2018 (Annidia Teen+)
  • 3. místo - MČR - Fusion/Show malé skupiny dospělí - Petrunko - Bulgharia Al Arabia - 5/2018 (Annidia Teen+)
  • 2. místo - MČR - Formace hobby junioři - Sunrise - 5/2018 (Annidia Juni)
  • 2. místo - Mistrovství Moravy - Formace klasika dospělí - Classico Arabia - 5/2018 (Annidia Teen+)
  • 3. místo - Mistrovství Moravy - Formace hobby junioři - Sunrise - 5/2018 (Annidia Juni)
  • 1. místo - Hvězda Orientu videosoutěž - Raqs Sharqi - 4/2018 (Annidia Teen+)
  • 2. místo - Hvězda Orientu videosoutěž - Helm el Raqs - 4/2018 (Annidia Juni)
  • 3. místo - MČR - Formace Fusion/Show dospělí - Poselství - 5/2017 (Annidia Teen+)
  • 1. místo - MČR - Klasika malé skupiny junioři - Raqs Sharqi - 5/2017 (Annidia Juni)
  • 1. místo - MČR - Fusion/Show malé skupiny junioři - Frozen Fire - 5/2017 (Annidia Juni)
  • 2. místo - MČR - Klasika malé skupiny dospělí - Raqs Sharqi - 5/2017 (Annidia Teen+)
  • 2. místo - MČR - Fusion/Show malé skupiny dospělí - (V) Zajetí dobra - 5/2017 - (Annidia Teen+)
  • 1. místo - Liptov Orient Festival - Skupiny junioři - Raqs Sharqi - 4/2017 (Annidia Juni)
  • 1. místo - MČR - Malé skupiny Fusion/Show junioři - Oriental Madness - 5/2016 (Annidia Juni)
  • 2. místo - MČR - Malé skupiny Klasika junioři - El Ard - 5/2016 (Annidia Juni)
  • 2. místo - MČR - Malé skupiny Fusion/Show dospělí - Po rozbřesku - 5/2016 (Annidia Teen+)
  • 1. místo - Liptov Orient Festival - Malé Skupiny Junioři Klasika - El Ard - 4/2016 - (Annidia Juni)
  • 1. místo - Liptov Orient Festival - Formace Junioři Fusion/Show - Unity - síla v nás! - 4/2016 (Annidia Juni)
  • 1. místo - Ostravská pyramida - Skupiny klasika junioři - Soraya - 6/2015 (Annie´s Diamonds)
  • 1. místo - Ostravská pyramida - Skupiny Show junioři - Královna noci - 6/2015 (Annie´s Diamonds)
  • 1. místo - WADF Světový pohár - Skupiny Show Junioři - Awaken to dance - 6/2014 (Annie´s Diamonds)
  • 1. místo - MČR - Skupiny Show junioři - Awaken to dance - 6/2014 (Annie´s Diamonds)
  • 3. místo - O Včelínský pohár - Skupiny junioři - Dancing together - 4/2014 (Annie´s Diamonds)

SÓLOVÉ CHOREOGRAFIE

  • 1. místo - Adéla Lašáková - Hvězda Orientu divácká videosoutěž děti - 6/2021
  • 3. místo - Adéla Lašáková - Hvězda Orientu - děti 10 let - 2/2020
  • 2. místo - Kamila Panochová - Habibi - Skupinové sólo Teen+ - 6/2019
  • 3. místo - Petra Holnová - Habibi - Skupinové sólo Teen+ - 6/2019
  • 1. místo - Lucie Kuglérová- Habibi - Skupinové sólo Juni - 6/2019
  • 2. místo - Adéla Jurkuláková - Habibi - Skupinové sólo Juni - 6/2019
  • 2. místo - Kamila Panochová - Hvězda Orientu - The Lagoon Fairy - Sólo 12-18 let - 2/2019

CHOREOGRAFIE V DUU

  • 3. místo - CDM On-line tour - Mejancé Junioři - Adéla Jurkuláková a Leona Jurásková - 6/2021
  • 2. místo - Hvězda Orientu - Dua 15 - 18 let - Raqs Sharqi - Petra Holnová a Tereza Koritarová - 2/2019
  • 2. místo - MČR - Duo Klasika dospělí - Anna Cimbotová a Michaela Foltýnová - 5/2016
  • 3. místo - Liptov Orient Festival - Duo Klasika dospělí - Anna Cimbotová a Michaela Foltýnová - 4/2016
  • 2. místo - MČR - Duo Klasika Junioři - Anna Cimbotová a Simona Tušková - 5/2015
  • 1. místo - MČR - Duo Show Dospělí - Anna Cimbotová a Michaela Foltýnová - Souznění - 5/2015
  • 1. místo - MČR - Duo Klasika Junioři - Anna Cimbotová a Michaela Foltýnová - 6/2014
  • 1. místo - MČR - Duo Fusion/Show Junioři - Devil´s Trick - Anna Cimbotová a Michaela Foltýnová - 6/2014