WORKSHOPY

WORKSHOP S DAVIDEM KATOLICKÝM

EXPERIMENTAL (ORIENTAL) DANCE LAB

Experimentální taneční laboratoř - jedinečný druh workshopu, kde se zaměříme na komplexní pojetí tance. Budeme se věnovat různým aspektům tance - dynamika, rytmika, tanec v prostoru, kreativita, abstrakce v tanci aj. Čekají vás dvě hodiny dřiny, ale i zábavy, které Vás samozřejmě posunou i dál ve Vašem tanci. Upozornění: Jen pro tanečnice, které se nebojí jít za hranice své komfortní zóny.


KDY A KDE: 21.11. 2021 10:00 - 11:30 v SVČ Rýmařov

CENA: děti do 15 let (včetně): 390,-        dospělí: 430,-

WORKSHOP S LATIFAH

TAHITSKÝ TANEC - ORI TAHITI

Tahitský tanec pochází z oblasti Francouzské Polynésie a vyznačuje se výraznými pohyby pánve a boků. Na semináři se společně seznámíme se základními prvky tohoto tance a taktéž se naučíme krátkou choreografii. Ukážeme si, co mají tahitský a orientální tanec společného a čím se od sebe liší.


KDY A KDE: 21.11. 2021 12:00 - 13:30 v SVČ Rýmařov

CENA: děti do 15 let (včetně): 390,-       dospělí: 430,-

WORKSHOP S TATIANOU KOWALCZYK

ELEGANT DRUM SOLO

Na workshopu se zaměříme na základní orientální techniku, původ a strukturu každého pohybu a interpretaci hudby. Probereme správné držení těla, akcenty boků a pánve, akcenty hrudníkem, vlny, shimmy a pohyby nohou. V krátké choreografii si ukážeme elegantní, ne příliš výrazné pohyby, kterými překvapíte diváky během svého vystoupení. Silná technika, uvolněné, ale výrazné shimmy, precizní a izolované pohyby. A k tomu všemu přidáme eleganci, výraz a upřímnou radost z tance. Workshop je určený pro mírně pokročilé až pokročilé tanečnice. 


KDY A KDE: 21.11. 2021 8:00 - 9:30 v SVČ Rýmařov

CENA: děti do 15 let (včetně): 390,-      dospělí: 430,-


PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE