SOUTĚŽ HABIBI

Milé tanečnice, s lítostí vám musím oznámit, že letošní jubilejní 5. ročník soutěže Habibi vzhledem k nařízení vlády o zákazu uspořádání akcí nad 100 osob JE ZRUŠEN.
Mrzí mě to o to více, že v rámci této motivační soutěže se letos naplnily také kategorie Sóla a Dua s vlastní choreografií a co víc mě mrzí, že se neuskuteční Improvizace, jejíž otevření nám udělalo velkou radost...

Nebudeme ale věšet hlavu, již teď vám mohu prozradit, že připravuje již další ročník této soutěže, kde se tanečnicím naskytne mnohem více příležitostí nejen v soutěžní oblasti :-)

Sledujte mé stránky, již brzy přinesu více informací! ♥

Pravidla soutěže a přihlášky:


1. Hromadné sólo: tanečnice tančí ve skupině na hudbu, kterou jim určí a předem s nimi nacvičí skupinová vedoucí. Tj. Každá soutěžní skupina může mít jinou hudbu. Tančí se na několik kol a porota vybírá jednotlivé nejlepší tanečnice. Pohyb tanečnice by měl být pouze dopředu a dozadu, případně do boku tak, aby nezkřížily cesty jiným tanečnicím. Styl není určen, preferována klasická choreografie bez rekvizit. Doporučená délka skladby 2 - 3 min.

2. Sólo - choreografie: tanečnice tančí na pódiu samostatně předem připravené sólo, předem připravenou choreografii

3. Improvizace: tanečnice po přihlášení obdrží nesestříhanou hudbu, na kterou se doma může připravit dle svého uvážení. Může si skladbu naposlouchat, zkoušet improvizovat nebo zkoušet kombinace. Vedoucí pro tanečnici nesmí předem připravit choreografii, příprava je pouze na soutěžící. Na soutěži zazní sestříhaná varianta, kterou tanečnice uslyší poprvé na soutěži a na tu budou tančit.

4. Skupina: standardní skupinové choreografie předem připravené

5. Duo: standardní choreografie předem připravené
Do stylů budou soutěžní kategorie rozděleny podle počtu přihlášek.


Věkové kategorie:

A. Mini: 4 - 7 let
B. Děti: 8 - 11 let
C. Juni: 12 - 15 let
D. Teen+: nad 15 let

Věk se počítá ke dni konání soutěže, tj. osoba nar. 15.3.2010 má ke dni konání soutěže 14.3.2020 - 9 let.

U skupin a duí se počítá věkový průměr.

Termín uzávěrky přihlášek: 29.2.2020

Přihlášky je třeba zaslat na: anniya.orient@seznam.cz

Přihláška bude zaslána do zprávy na vyžádání.

Startovné: 80 Kč
Vstupné: 50 Kč